VÝZVA NA REGISTRÁCIU

IBA S VAMI PREŽIJEME KORONU

Skôr ako na Slovensku prepukne hromadná nákaza COVID-19 je nutná mobilizácia každého z nás.

Už niekoľko týždňov robíme opatrenia na oddialenie drvivého úderu globálnej pandémie. Vzhľadom k tomu, že globálna pandémia postihla viac ako 100 štátov sveta by bolo naivné a nefér očakávať pomoc od iných, kedže bojujú s rovnakým problémom na vlastnom území. Naopak našim cieľom je výrazne zmierniť následky globálnej pandémie na našom území a v prípade úspechu doma poskytnúť pomoc iným štátom v núdzi. Slovensko len s podporou tam zhora a tisícov dobrovoľníkov dokáže čeliť tejto hrozbe, ak dosiahne talianske rozmery.

Nechceme šíriť paniku. Buďme na zhoršenie situácie pripravení, bez paniky, s dobrou vôľou a odvahou. Ľudia v tvojom okolí a hlavne zdravotníci budú potrebovať aj tvoju pomoc. Nadišiel tvoj čas:

  1. Zaregistruj sa dnes
  2. Absolvuj naše školenia
  3. Absolvuj praktické cvičenie
  4. Budeš pripravený na dobrovoľnú pomoc

Aktuálne: V Pondelok 30.3.2020 sme prekročili hranicu 500 evidovaných dobrovoľníkov. Aktuálne pokračujú práce na rozšírení Centra Včasnej Intervencie (CVI), ktoré spolupracuje s Vysokou školou Sv. Alžbety, rektorom prof. MUDr. Krčmérym DrCs., ktorý je gestorom CVI v spolupráci s INTERNATIONAL RESCUE SYSTEM.

Zaregistruj sa dnes a začni sa spolu s nami vzdelávať a pripravovať na svoju dobrovoľnícku rolu. Načerpaj s nami relevantné informácie, ktoré môžeš ihneď šíriť ďalej vo svojom okolí a tým prizvať ďalšie ruky na pomoc. V týždni od 6.4. registrovaní dobrovoľníci absolvujú tieto školenia:

  • Ako odborne a bezpečne realizovať dezinfekciu verejných priestranstiev
  • Ako odborne a bezpečne realizovať dezinfekciu v domácnosti, bytovom dome a kancelárii
  • Telefonická podpora v Centre Včasnej Intervencie (CVI)
  • Preškolenie študentov sociálnej práce

Prvoradé je pre nás tvoje vzdelávanie a maximálna bezpečnosť pri tvojej dobrovoľníckej práci. Okrem relevantného školenia ti každý deň zabezpečíme profesionálne vybavenie pre ochranu tvojho zdravia. Korona vírus sa šíri geometrickým radom, jediným účinným protiúderom je geometrický nárast počtu nás dobrovoľníkov. Zaregistrujte sa dnes zaslaním tvojich kontaktných údajov a my ťa pozveme na úvodné školenie. Pridaj sa aj ty medzi nás vyškolených a bezpečne chránených dobrovoľníkov.

Pridaj sa k nám!

Pridaj sa aj ty medzi nás vyškolených a bezpečne chránených dobrovoľníkov.
Spolu pomôžeme zdravotníkom a svojmu okoliu.
registrácia